Świętokrzyskie

zmień miasto

Przedstawiciel Regionalny

Kielce, całe województwo

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A
Lider Rynku Odszkodowań- zajmujemy się dochodzeniem roszczeń za uszczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby,
utracone korzyści, uszkodzony pojazd i innych,
uzyskiwaniem i odzyskiwaniem odszkodowań w sprawach po wypłacie, po odmowach i bieżących.

Poszukujemy osób na terenie całego województwa na stanowisko

Zakres obowiązków
 Pozyskiwanie i obsługa Klienta.
 Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego.

Oferujemy
 skuteczny system szkoleń (podstawowe, warsztatowe, managerskie)
 wysokie wynagrodzenie, zaliczki, premie, rozliczenia tygodniowe
 finansowanie samochodów, kosztów paliwa,
 współpracę z renomowaną firmą
 nieograniczone możliwości rozwoju i kariery

Wymagania
 minimum średnie wykształcenie
 wiek powyżej 23 lat
 doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
 komunikatywność
 wysoka kultura osobista

Nie wymagamy działalności gospodarczej

Możliwość pracy stałej lub dodatkowej

Osoby bez doświadczenia szkolimy od podstaw

Nie masz pracy w swoim zawodzie oferujemy Ci nowy zawód i pracę

Zarabiaj pomagając innym

Przyślij nam swoją aplikację, otrzymasz szczegółową ofertę współpracy

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Kwiecien, 2013  11:18

Identyfikator: 453525

Wyświetleń: 3499