Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca (praca na 2 tygodnie)

Łódź

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla Naszego Klienta, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: S/Ł/09/10

Zakres obowiązków:
&#8226; obsługa i doradzanie Klientowi
&#8226; sprzedaż asortymentu
&#8226; proste prace pomocnicze

Wymagania:
&#8226; doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
&#8226; status ucznia lub studenta
&#8226; ukończone 18 lat
&#8226; komunikatywność
&#8226; umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#8226; pracę na okres 2 tygodni
&#8226; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem: &#8222;S/Ł/09/10&#8221;.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Wrzesien, 2010  10:33

Identyfikator: 220200

Wyświetleń: 276068