Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 135/136/111 Francja

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko: Spawacz 135/136/111
Miejsce pracy: 86200 Loundun, Francja
Numer ref. 02/37/WS/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: SPAWACZ 135/136/111

Opis stanowiska:
Praca polega na spawaniu elementów ładowarek marki MANIP
Spawanie blachy ze stali czarnej, metodą mig/mag i 111, spawanie jednostronne i dwustronne, spawy czołowe i pachwinowe. Grubość blachy od 4 do 10mm, średnica od 30 do 150mm
Uprawnienia na EN 281-1/111 oraz 135, 136 wymagane

Wymagania:
-umiejętność spawania 136,135,111
-doświadczenie w spawaniu stali czarnej, najlepiej elementów ładowarek
-czytanie rysunku technicznego i izometrycznego, certyfikaty mile widziane
- język francuski mile widziany ale nie wymagany
- 1 osoba z samochodem, które weźmie na zlecenie (premie paliwowe przyznaje Koordynator)
50-100 euro dla pracownika za amortyzację samochodu miesięcznie oprócz tego pracownicy jeżdżący w tym samochodzie składają się na paliwo

Klient oferuje:
-Stawka miesięczna za 152h ok. 1700 euro netto
- Zakwaterowanie zapewnione przez Klienta ( 30 euro miesięcznie za media)
- Składki ZUS od średniej krajowej, podatek dochodowy odprowadzany we Francji
- Dodatek za eksploatacje własnego samochodu (przyznaje Koordynator na zleceniu)
- Polską umowę o pracę na pełen etat, udział w długofalowym projekcie
- Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 519 685 033/519 685 142 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Wrzesien, 2017  11:47

Identyfikator: 620398

Wyświetleń: 1539