Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Potrzebna opiekunka z dobrym niemieckim

Stalowa Wola

Firma PonaCare wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11179 poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekunki osób starszych.

Miejsce Pracy: Niemcy
Termin rozpoczęcia pracy: OD MAJA
Pani Katharina jest osobą samotną. Ma 89 lat. Rok temu zmarł jej mąż. Choruje na demencję i ma problemy z niedotrzymaniem moczu, jest osobą poruszająca się przy pomocy balkonika.
Obowiązki: pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz zmianie odzieży; pomoc przy kąpieli ; prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów); towarzyszenie podczas spotkań towarzyskich, wyjść do fryzjera, kosmetyczki czy restauracji; dotrzymywanie towarzystwa podczas spacerów.

Oferujemy:
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Opłacone składki ZUS od średniej krajowej
- Wynagrodzenie do 5 tyś. zł netto miesięcznie
- Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
- Zwrot kosztów podróży
- Elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub starszą,
- mile widziane referencje.

Tel. 15 844 17 85
rekrutacja@ponacare.pl/
ponacare.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Kwiecien, 2016  13:37

Identyfikator: 580173

Wyświetleń: 1929