Świętokrzyskie

Operator maszyn w Niemczech/ tartak/ ok. 2240 euro miesięcznie

Kraków

S&A Sp. Z o.o. to agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Krakowie, zajmujemy się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech .

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejscowość: Cölbe okolice Marburga środkowe Niemcy &#8211; niedaleko Frankfurtu

OBOWIĄZKI:
&#9989; Obsługa maszyn i systemów
&#9989; Rozwiązywanie problemów technicznych
&#9989; Czyszczenie i konserwacja maszyn
&#9989; Pakowanie towarów, gotowych produktów
&#9989; Samodzielne wykonywanie drobnych napraw

OFERUJEMY:
&#9989; Stawka: 14 &#8364; brutto
&#9989; Bezpłatne zakwaterowanie
&#9989; Praca w systemie 3 zmianowym, 8 h
&#9989; Brak Zeitkonta ! wszystkie nadgodziny są wypłacane
&#9989; Dodatek paliwowy
&#9989; Możliwość wypłacania zaliczek
&#9989; Bonus za każdą poleconą osobę
&#9989; Legalne zatrudnienie i meldunek

WYMAGANIA:
&#9989; J. niemiecki lub j.polski B1
&#9989; odzież ochronna we własnym zakresie, buty z noskiem S3
&#9989; Mile widziany własny samochód

&#128222; Zadzwoń:
Tel. 575 754 550

Kliknij w link w celu uzupełnienia formularza: https://forms.gle/voMvkbRA2xURjTWG7

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Marzec, 2022  14:42

Identyfikator: 714628

Wyświetleń: 1286