¦wiêtokrzyskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Instruktor tañca &#8211; W³oszczowa

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska: prowadzenie zajêæ nauki Tañca z dzieæmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.

Wymagania:
&#8226; Wykszta³cenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
&#8226; Preferujemy osoby z do¶wiadczeniem w zakresie prowadzenia zajêæ nauki tañca i z dobrym kontaktem z dzieæmi
&#8226; Dyspozycyjno¶æ
&#8226; Mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; pracê w du¿ej i stabilnej Placówce Wychowania Pozaszkolnego
&#8226; pakiet szkoleñ przygotowuj±cych do prowadzenia zajêæ
&#8226; mo¿liwo¶æ dopasowania godzin do dyspozycyjno¶ci
&#8226; wyposa¿enie wspomagaj±ce prowadzenie zajêæ.
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek motywacyjny

Osoby zainteresowane wspó³prac± prosimy o przes³anie CV na adres taniec.krk@biurokarier.net z dopiskiem &#8222;Taniec &#8211; W³oszczowa&#8220;

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 10 Luty, 2014  11:15

Identyfikator: 496273

Wy¶wietleñ: 2378

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Instruktor rytmiki
  2. Instruktor gimnastyki korekcyjnej
  3. Instruktor logorztmiki
  4. Instruktor tañca
  5. Instruktor tañca dla dzieci S³upsk