Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik ogólnobudowlany

Kielce

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa przemysłowego mającego na celu efektywne wykorzystanie energii.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Nr. Ref.: PO/09/2015

Zakres obowiązków:

&#8226; Udział w realizacji projektów w budownictwie energooszczędnym
&#8226; Praca na budowie w zakresie ogólnobudowlanym, wykończeniowym
&#8226; Prace związane z przygotowaniem podłoża, zbrojeń
&#8226; Nakładanie struktury oraz inne prace remontowo- budowlane

Wymagania:

&#8226; Przynajmniej roczne doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych
&#8226; Czytanie rysunku technicznego
&#8226; Znajomość zasad wykonywania czynności w zakresie technicznym i jakościowym prac ogólnobudowlanych
&#8226; Znajomość zasad BHP na budowie
&#8226; Punktualność oraz motywacja do pracy
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Odpowiedzialność za powierzone obowiązki i terminy oddania prac
&#8226; Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

&#8226; Możliwość współpracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży OZE
&#8226; Czynny udział w realizacji ciekawych projektów w zakresie budownictwa energooszczędnego
&#8226; Współpracę z młodym, doświadczonym zespole
&#8226; Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz List motywacyjny na adres rekrutacja@ioze.pl/ W temacie maila prosimy o wpisanie Nr. Ref. PB/09/2015
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Wrzesien, 2015  08:51

Identyfikator: 560568

Wyświetleń: 2305