Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca - Trener/instruktor pilki nożnej- Opatów

Opatów

Ogólnopolski projekt Akademia Piłkarska rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia.
Poszukujemy osób związanych z piłką nożną (niezbędne uprawnienia),chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.
Opis stanowiska:
&#8226; zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,
&#8226; kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,
&#8226; przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.
Wymagania:
&#8226; warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),
&#8226; dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,
&#8226; chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,
&#8226; obsługa komputera (MS OFFICE).
Oferujemy:
&#8226; współtworzenie ogólnopolskiego projektu,
&#8226; szanse szybkiego rozwoju,
&#8226; cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,
&#8226; tworzenie własnej ścieżki rozwoju,
&#8226; atrakcyjne warunki finansowe,
&#8226; pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,
&#8226; uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,
&#8226; współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające ww. kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elwira.wieczorek@nasza-akademia.com.pl/ do 31.08.2014nasza-akademia.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Sierpien, 2014  13:47

Identyfikator: 516753

Wyświetleń: 2398