Świętokrzyskie Darmowe Ogłoszenia

Świętokrzyskie

zmień miasto

Świętokrzyskie / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Maszynista

Maszynista

Sfera HR zajmuje się wspieraniem firm i organizacji, poszukujących efektywnych rozwiązań z
obszaru polityki personalnej, w tym przede wszystkim w zakresie realizacji rekrutacji stałych i oceny
kompetencji.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta firmy Lotos Kolej kandydatów na stanowisko:
Maszynista
Miejsce pracy: Cała Polska
Nr ref MZ/LK/14
Wymagania:
- wykształcenie zawodowe w kierunku mechanicznym lub elektrycznym,
- świadectwo egzaminu (ścisłego) kwalifikacyjnego z wynikiem pozytywnym na stanowisko maszynisty dowolnej trakcji,
- znajomość obowiązujących maszynistę instrukcji z zakresu ruchu, sygnalizacji, hamulca, itp.,
- dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zadania:
- obsługa pojazdów trakcyjnych w pracy pociągowej i poza pociągowej.

Pracodawca oferuje:
- umowę o pracę,
- interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- możliwość uzupełnienia kwalifikacji drugiej trakcji.

Osoby zainteresowane są proszone o przesyłanie CV na adres: j.socha@sferahr.pl wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz klauzulą: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez SFERA HR Sp. z o. o.&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 01 Lipiec, 2014  13:55