Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Zmiany w Restauracji

Ostrów Wielkopolski

Sieć Restauracji działająca w segmencie restauracji szybkiej obsługi, zlokalizowanych w największych centrach handlowych na terenie całej Polski, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kierownik Zmiany

Nr ref.: KZ/06/2017
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
&#8226; Efektywne współzarządzanie podległym personelem
&#8226; Produktywne zarządzanie restauracją podczas prowadzonej zmiany
&#8226; Prowadzenie zmiany zgodnie z obowiązującymi zasadami, standardami i procedurami przyjętymi w firmie
&#8226; Weryfikacja poprawnej realizacji wykonanych zadań
&#8226; Zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług gastronomicznych
&#8226; Koordynacja działań marketingowych, kreowanie wizerunku firmy i dbanie o jej rozwój
&#8226; Maksymalizacja przychodów poprzez wdrażanie nowych działań marketingowych i promocyjnych
&#8226; Dążenie do zapewnienia satysfakcji klientów oraz dbałość o wysoki standard obsługi
&#8226; Dbałość o estetykę i utrzymywanie czystości stanowiska pracy

Wymagania:
&#8226; Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w sektorze gastronomicznym
&#8226; Bardzo dobre umiejętności organizacyjne pracy własnej i podległego zespołu
&#8226; Umiejętność budowania i motywowania zespołu pracowników do osiągania jak najlepszych rezultatów
&#8226; Nastawienie na realizację założonych celów
&#8226; Samodzielność i umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
&#8226; Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
&#8226; Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych
&#8226; Operatywność, kreatywność, samodzielność
&#8226; Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
&#8226; Pasja do pracy w gastronomii

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Atrakcyjne warunki współpracy
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
&#8226; Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na wyżej wymienionym stanowisku
&#8226; Praca w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Czerwiec, 2017  11:10

Identyfikator: 613432

Wyświetleń: 1665