Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Bank BPH SA

Starachowice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Starachowice
Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:
-Sprzedaż produktów bankowych i realizacja określonych planów sprzedażowych
-Aktywne pozyskiwanie klientów
-Bieżąca i telefoniczna obsługa klienta

Wymagania:
-Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w finansach: banki, biura kredytowe, agencje kredytowe)
-Wysoka motywacja wewnętrzna i zaangażowanie
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Przyjazną atmosferę w młodym zespole
-Niezbędne narzędzia pracy, pakiet szkoleń

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacjabank@onet.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Kwiecien, 2010  15:52

Identyfikator: 172272

Wyświetleń: 3508