Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Kielce, ul. Leonarda

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zadania:
- obsługa Klienta indywidualnego i firmowego,
- prezentacja i sprzedaż produktów z wachlarza firmy,
- odbywanie spotkań biznesowych,
- telefonowanie,
- przygotowywanie ofert.

Wymagania:
- wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
- wiek min. 24 lata,
- obsługa komputera na min. podstawowym poziomie,
- wysoka kultura osobista,
- miła aparycja.

Mile widziane:
- doświadczenie w obsłudze klienta,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- klarowne zasady rozliczania i nagradzania za wyniki pracy;
- bezpłatny pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych w formie tradycyjnej oraz e-learningowej;
- warsztaty z technik sprzedaży;
- możliwość uzyskania licencji państwowej;
- wsparcie i opieka kadry kierowniczej.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Kwiecien, 2012  12:35

Identyfikator: 389103

Wyświetleń: 5930