Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentkę zatrudni Agencja Promocyjna

Kielce

Agencja Promocyjna zatrudni osobę na stanowisko asystentki. Poszukujemy osób wyłącznie z KIELC, oferta nie jest skierowana do osób studiujących w systemie dziennym.
Zakres obowiązków: prace biurowe, organizacja i nadzór projektów zleconych, pozyskiwanie i kontakt z Klientami, tworzenie baz promotorów/ hostess.
Wymagania: wiek min 24 lata, znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego, kreatywność i chęć do pracy, doświadczenie zawodowe.
Oferujemy: okres próbny min 3 mce, zatrudnienie na umowę o pracę 1/2 lub pełny etat, laptop, tel służbowy. Aplikacje: LM i CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: praca@hostessima.pl/ z dopiskiem Asystentka

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 29 Sierpien, 2010  18:43

Identyfikator: 218255

Wyświetleń: 5058