Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter Prowadzący

Woj. świętokrzyskie

W związku z realizacją bieżących projektów SEMI SERWIS S.A. poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Zakres obowiązków:
- nadzór i koordynacja pracy brygady monterów
- znajomość rysunku izometrycznego &#8211; warunek konieczny
- prefabrykacja na hali

Wymagania:
- Samodzielność i zaangażowanie,
- Doświadczenie na powyższym stanowisku

Oferujemy:
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Możliwość współpracy na kolejnych projektach

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesłanie na adres: rekrutacja@semiserwis.pl/
W tytule wiadomości prosimy o podanie &#8222;MONTER PROWADZĄCY&#8221;
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Lipiec, 2014  11:02

Identyfikator: 513282

Wyświetleń: 2433