Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Suchediów, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: TTSz/KLC/06/2012
Miejsce pracy: Suchedniów

Zadania:
- opracowanie formuł produktu,
- sprawowanie kontroli nad procesem technologicznym produkcji,
- pomoc w doborze metod wytwarzania wyrobów oraz ich unowocześnianie,
- prowadzenie dokumentacji technicznej,
- planowanie logistyki surowca,
- kontakt z dostawcami,
- bezpośrednia współpraca z osobą odpowiedzialną za utrzymanie ruchu,
- zarządzanie gospodarką surowcową i magazynową.
Wymagania
- wykształcenie min. średnie chemiczne, mile widziane wyższe kierunkowe przetwarzania tworzyw sztucznych,
- doświadczenie przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych &#8211; warunek konieczny,
- praktyczna znajomość zagadnień procesu produkcyjnego,
- znajomość komponentów,
- umiejętność zarządzania grupą pracowników,
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i premię
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- nowoczesny park maszynowy

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny
na adres: pawel.cichy@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Dziękujemy za nadesłane ogłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Czerwiec, 2012  13:40

Identyfikator: 402510

Wyświetleń: 2148