Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 141/111

Kielce

TAP Serwis Pierwsza Techniczna Agencja Pracy w Polsce. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich przedsiębiorstw na wykwalifikowanych pracowników z sektora stoczniowego. Wkrótce potem rozszerzyliśmy naszą działalność o inne branże i kolejne oddziały. TAP Serwis świadczy usługi dla kluczowych klientów z branży przemysłowej w sektorach energetycznych, petrochemicznych, gazowniczych, chemicznych oraz stoczniowych. TAP Serwis Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, certyfikat nr 8686.
W TAP Serwis dobrze wiemy, jaką wartość firmy stanowi dobry pracownik.
Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko: Spawacz 141/111
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Nr ref.: Spawacz 141/111/2013

Zakres obowiązków:
- Praca na stanowisku spawacza w brygadach montersko-spawalniczych,
- Praca na hali przy prefabrykacji rur.

Wymagania:
- Doświadczenie przy prefabrykacji rur,
- Aktualne uprawnienia 141/111 lub 141 i 111 gr. mat. 1.1, 5, 8 wydane przez UDT lub TUV,
- Samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- Zapewniamy zakwaterowanie,
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: katowice@tapserwis.pl/
W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 04 Kwiecien, 2013  15:15

Identyfikator: 450922

Wyświetleń: 4164