Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler Jakości

Połaniec

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Kontroler jakości

Zakres zadań:
&#8226; Badania nieniszczące konstrukcji stalowych i elementów ciśnieniowych
&#8226; Odbiory jakościowe konstrukcji stalowych i elementów ciśnieniowych
&#8226; Sporządzanie dokumentacji jakościowej

Wymagania:
&#8226; Mile widziany Certyfikat VT1, VT2, PT2
&#8226; Dobra znajomość rysunku technicznego, izometrycznego
&#8226; Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
&#8226; Zatrudnienie na umowę o pracę
&#8226; Stabilne warunki pracy
Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: praca@semiserwis.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  13:03

Identyfikator: 523161

Wyświetleń: 2762