Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Automatyk

Sandomierz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.:IA/KLC/06/2012
Miejsce pracy: Sandomierz

Zakres obowiązków:
o Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
o Wdrażanie i realizacja filozofii WCM (5S, Kazein, TPM, six-sigma)
o Nadzór nad dokumentacją techniczną
o Nadzór nad procedurami oraz dokumentacją ISO i BHP
o Optymalizacja gospodarki magazynowej w zakresie części zamiennych
o Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw
o Udział w tworzeniu planów przeglądów dla maszyn
o Współpraca z dostawcami i firmami serwisowymi

Wymagania:
o Min. 1 letniego doświadczenia na stanowisku Automatyka w firmie produkcyjnej z
o Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn/ Automatyka i Robotyka)
o Znajomość sterowników PLC oraz języków ich programowania ze szczególnym uwzględnieniem sterowników SIEMENS
o Doświadczenie w pracy z maszynami CNC i robotami
o Znajomość podstawowych zasad mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
o Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Nasz Klient oferuje:
o Pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
o Pracę w międzynarodowym środowisku
o Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz rozbudowany pakiet socjalny
o Możliwość rozwoju, wdrażania swoich pomysłów i rozwiązań

Oferta dotyczy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny
na adres: kielce@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Dziękujemy za nadesłane ogłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Lipiec, 2012  13:34

Identyfikator: 404131

Wyświetleń: 4296