Świętokrzyskie

Stażysta do pracy biurowo-organizacyjnej w Pensjonacie w Bieszczadach Przyjmę stażystę do pracy do P

Przysietnica

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
praca biurowo - administracyjna, tworzenie i kalkulacja ofert
organizacja imprez turystycznych i okolicznościowych
organizacji i kierowania obiektami gastronomiczno &#8211; hotelarskimi

Wymagania:
znajomość komputerowych programów biurowych
umiejętność poruszania się w internecie
prawo jazdy kat B

Oferujemy:
umowę i pracę w miłym, kompetentnym zespole,
szkolenia z zakresu organizacji imprez turystycznych i okolicznościowych oraz organizacji i kierowania obiektami gastronomiczno &#8211; hotelarskimi,
możliwość realizacji własnych inicjatyw,
pakiet socjalny (całodzienne wyżywienie, zakwaterowanie)

Oferty i CV proszę przesyłać na adres: kadra(at)bieszczady.com.pl/
tel. 600047199

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Styczen, 2017  15:20

Identyfikator: 601933

Wyświetleń: 1637